Home AKTUALNO Začenja se zbiranje ponudb za Pekovo blagovno znamko in trgovine

Začenja se zbiranje ponudb za Pekovo blagovno znamko in trgovine

0
Začenja se zbiranje ponudb za Pekovo blagovno znamko in trgovine

Stečajna upraviteljica Peka Tadeja Tamše je 7.11.2016 na spletnih straneh Agencije RS za javnopravne evidence in storitve objavila dvomesečno zbiranje ponudb za vrsto Pekovega premoženja. Naprodaj so blagovna znamka, posamezne prodajalne, oprema, umetnine in zaloge.

Izhodiščna cena za poslovalnico v podhodu Ajdovščina v Ljubljani je 305.000 evrov, za prodajalno v Mariboru 712.000 evrov, za poslovalnico Murska Sobota 123.000 evrov, za poslovalnico Ljutomer 209.000 evrov, za poslovalnico Velenje 100.000 evrov, za poslovalnico Nova Gorica pa 227.000 evrov.

Blagovna znamka Peko je naprodaj za 761.000 evrov, kopita, sekalni noži in orodja, vezana na blagovno znamko, pa za 120.000 evrov. Za 23.000 evrov so naprodaj umetnine, ki so v lasti Peka, zaloga polizdelkov pa stane slabih 3000 evrov.

Poleg vabil k dajanju ponudb za omenjene nepremičnine in drugo premoženje je bil danes objavljen tudi sklep o prodaji poslovalnice Ptuj, katere izhodiščna cena bo 101.000 evrov. Na začetek prodajnih postopkov pa čaka še osrednja Pekova zgradba v Tržiču, medtem ko se že izteka rok za oddajo ponudb za odkup Pekove hčerinske družbe PGP Inde.

 

Vir:STA

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close Popup

Na naši stran uporabljamo piškotke za pravilno delovanje strani in beleženje obiskanosti strani. S strinjanjem nam dovolite uporabo piškotkov.

Close Popup
Nastavitve zasebnosti shranjene!
Nastavitve zasebnosti

Ko obiščete katero koli spletno mesto, le to lahko shranjuje ali pridobi podatke v vašem brskalniku, večinoma v obliki piškotkov. Tukaj nadzirate svoje osebne nastavitve za piškotke.

Ti piškotki so potrebni za delovanje spletnega mesta in jih ni moč onemogočiti.

Tehnični piškotki
Za pravilno delovanje spletne strani uporabljamo naslednje tehnične piškotke
  • wordpress_test_cookie

Onemogoči vse storitve
Save
Omogoči vse storitve

NE ZAMUDITE SVEŽIH

NEPREMIČNINSKIH NOVIC

 

Nepremičninske novice iz Slovenije in tujine neposredno in brezplačno v vašem nabiralnku.


Sem prebral_a in se strinjam s  politiko zasebnosti